o čem to tady je

Ať už máte děti doma, na návštěvě nebo ve škole, určitě se dozvíte něco, co se vám i jim může opravdu hodit.

Podívejte se na videa spolu s dětmi a potom s nimi na dané téma mluvte. Děti jasně uvidí, co se může stát. Vy jim můžete říct proč, podrobně vysvětlit všechna rizika a odpovědět na všetečné otázky.

Ke každému tématu máte možnost stáhnout si nebo pročíst informace jak o prevenci, tak o první pomoci. Dětem můžete vytisknout kvízy. Zjistíte tak, jaké znalosti nebo názory na věc mají. Hovořit na dané téma pak můžete konkrétněji. Podívejte se také, co jsme zjistili na základě výzkumu o dětech my. Uděláte si jasnější představu, před kterými riziky je důležité děti v rámci prevence varovat. A děti se dozví jak to mají ostatní. Pokud vás některá z problematik zajímá podrobněji, klikněte na důležité odkazy. Navíc se všichni můžete zapojit do diskuze na dané téma a sdílet tak svoje zkušenosti nebo otázky s ostatními.

Věříme, že až to všechno pročtete a shlédnete, budete se cítit lépe připraveni na situace, které se stát mohou, ale nemusí >>>

kidmap

Projekt JežkovyVoči vznikl pod hlavičkou spolku KIDMAP jehož cílem je zodpovědně a pravidelně mapovat život současných dětí od 0 do 14 let.

KIDMAP® zachycuje typické milníky lemující cestu vývoje dítěte a s nimi související témata, o kterých přemýšlejí rodiče. Důležitou součást tvoří mozaika dovedností, které jsou děti dle odborníků v určitém věku schopny zvládnout.

KIDMAP® může sloužit jako podklad pro zodpovědnou přípravu konkrétních aktivit a projektů určených dětem. Máme vlastní děti, které nám mnohé napověděly, ale co dítě, to originál. >>>

Copyright 2011–2020 KIDMAP z. s.