Tyto stránky mají pomoci lépe chránit zdraví našich dětí.

O čem to tady je

Ať už máte děti doma, na návštěvě nebo ve školce, určitě se dozvíte něco, co se vám i jim může opravdu hodit.

Ideální způsob, jak stránky používat, je podívat se na videa spolu s dětmi a potom s nimi na dané téma mluvit. Děti jasně uvidí, co se může stát. Vy jim můžete říct proč, můžete téma rozvinout, podrobně vysvětlit všechna rizika a odpovědět na všetečné otázky.

Ke každému tématu máte možnost stáhnout si nebo pročíst informace jak o prevenci, tak o první pomoci. Dětem můžete k rozhovoru vytisknout pracovní listy v podobě omalovánek. Pokud by vás zajímala problematika podrobněji, klikněte na důležité odkazy. Navíc se můžete zapojit do diskuze na dané téma a sdílet svoje zkušenosti nebo otázky s ostatními.

Věříme, že až to všechno pročtete a shlédnete, budete se cítit lépe připraveni na situace, které se stát mohou, ale nemusí >>>

Kidmap

Projekt JežkovyVoči vznikl pod hlavičkou spolku KIDMAP jehož cílem je zodpovědně a pravidelně mapovat život současných dětí od 0 do 14 let.

KIDMAP® zachycuje typické milníky lemující cestu vývoje dítěte a s nimi související témata, o kterých přemýšlejí rodiče. Důležitou součást tvoří mozaika dovedností, které jsou děti dle odborníků v určitém věku schopny zvládnout.

KIDMAP® může sloužit jako podklad pro zodpovědnou přípravu konkrétních aktivit a projektů určených dětem. Máme vlastní děti, které nám mnohé napověděly, ale co dítě, to originál >>>

Copyright 2011–2020 KIDMAP z. s.